Stiklo pertvaros

Stiklo pertvaros

Stiklo pertvaromis atskiriant skirtingos paskirties patalpas, sukuriama vientisa erdvė, išlieka bendra harmonija, tuo pačiu apibrėžiant patalpų formas, kontūrus

Stiklo pertvaros yra vienas geriausių sprendimų dėl keletos savo savybių:

Grūdintas stiklas kaip medžiaga yra labai tvirta ir saugi. Nereikalauja specialios priežiūros, lyginant su medinėmis, plastikinėmis konstrukcijomis. Stiklas – be galo universali medžiaga. Gali būti naudojamas pačiose įvairiausiose patalpose, tiek vidaus, tiek lauko eksploatavimui. Ir drėgnose, ir ypatingai sausose patalpose.

Norint išlaikyti individualumą renkantis stiklo pertvaras, galima nesirinkti visiškai skaidraus stiklo. Jį galima matinti (paversti nepermatomu), galima dekoruoti klijuojant bet kokio rašto, dizaino plėveles, dažyti ar kitaip dekoruoti. Šie stiklo puošimo būdai gali būti pritaikomi tiek su klasikos, tiek su šiuolaikinio dizaino sprendimais, esančiais kontekste. Tuo pačiu nekyla jokių problemų keičiant aplinkos dizainą, pakanka tiesiog minimaliomis sąnaudomis perklijuoti dekoruotą plėvelę ant stiklo ir taip išgauti norimą efektą.

stiklines-pertvaros-ofise-stiklopasaulis-lt
akropolis-stiklines-pertvaros-stiklopasaulis-lt
grūdinto-stiklo-pertvara-stiklopasaulis-lt
stiklines-pertvaros-stiklopasaulis-lt
stikline-pertvara-stiklopasaulis-lt
pokalbiu-kambarys-stiklopasaulis-lt