Stiklas virtuvei

Stiklas virtuvei

Stiklas virtuvei – tai alternatyva visų naudojamoms ir įgrisusioms plytelėms. Stiklas virtuvėje skirtas apsaugoti virtuvės “darbo zonas”, sienas nuo nešvarumų, riebalų bei drėgmės. Jis lengvai plaunamas, neįgeria nešvarumų kaip plytelių tarpai, bei atrodo nuostabiai, suteikia virtuvei originalų dizainą, modernizmo efektą.

Vienas pagrindinių privalumų – paprasta, daug dėmesio nereikalaujanti priežiūra. Tiesiog pakanka Jums patinkančiu stiklo valikliu nuvalyti stiklinę sienelę, kad ji taptų kaip visiškai nauja! Virtuvei patartina naudoti tik grūdintą stiklą, dėl jo tvirtumo ir atsparumo temperatūros svyravimamas. Toks stiklas bus ypač saugus ir atsparus įbrėžimams.

Itin populiaru stiklines sieneles virtuvėje dekoruoti, taip suteikiant žaismingumo, o galbūt ir romantikos palyginti nuobodžioje ir rutinos pritvinkusioje patalpoje. Psichologai mano, kad tai gali sukelti pozityvių emocijų, pakelti nuotaiką ir taip rutiną nustumti į šalį mėgaujantis kasdieniniais darbais namuose! Stiklą dekoruoti galima jį dažant bet kokia spalva, matinant suteikiant sodrumo, o ypatingą efektą sudaro elementarus Jūsų pasirinkto tapeto žaismas uždengtas skaidriu stiklu, taip tapetą apsaugant nuo bet kokios pažeidimo galimybės. Toks būdas išpuošti savo virtuvę, efektyviausias mėgstantiems dažnai keisti interjero detales.

Pakanka susisiekti su mumis – UAB “Ars vitri” kolektyvu, kad saugiai nuimtumėm stiklą, Jūs pakeičiate tapetą į naujų idėjų suformuotą ir mes grąžiname stiklą atgal į jo vietą.

stikline-sienele-stiklopasaulis-lt
stikline-sienele-stiklopasaulis-lt
stiklas-virtuvei-stiklopasaulis-lt
stiklas-virtuvėje-stiklopasaulis-lt
stiklas-virtuvėje-stiklopasaulis-lt
Stiklas-virtuvej-stiklopasaulis-lt